HAYATPARK 4 Elite House

Logo

Hayat Park 4 Elite House

İstanbul’un gelişen, büyüyen ve en fazla yatırım alan bölgesinde, Bahçeşehir ve Beylikdüzü kesişiminde eşşiz bir yaşam ve ticari alan. Yaşayan, büyüyen, teknolojiye ayak uydurduğu kadar tarihsel değerlerine de sahip çıkan İstanbul’un yükselen değeri, Beylikdüzü Haramidere de betonlaşlamanın aksine, yemyeşil bir yaşam alanı kuruluyor. İnsanımızın mutluluğu için neler yapabiliriz düşüncesiyle, yapısanatı ustası kimliğiyle yola çıktık ve Hayat Park 4 Elit House projesine başladık. Ulaşım rahatlığı, kendine özgü tasarımı, ve diğer birçok özelliğiyle sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir yaşama geçişin köprüsü. Günümüzdeki yoğun çalışma temposu arasında rahat bir soluk alacağınız, metropol yaşamı stresinden kaçış noktası düşüncesiyle inşa edilen HAYATPARK 4 Elite House, estetiğiyle de sizi kendine bağlayacak.

ŞEHRİN MERKEZİNDE...

Beylikdüzü - Esenyurt kesişiminde özel konumu sayasinde İstanbul’da sayısız insanın çektiği ulaşım sıkıntılarını çekmeyeceksiniz. TEM otoyolu ve E5 karayoluna 2 dakikalık mesafede olan HAYATPARK 3 ELITE HOUSE, Metrobüs’e 3 dakika, Yeni Hava Limanı’na 30 dakika, Marmara Park AVM, Migros AVM, Bauhaus, Carrrefour ve Real’e 5 dakika uzaklıktadır.

DOĞA İLE İÇİÇE...

HAYAT PARK 4 ELITE HOUSE İstanbul Beylikdüzü bölgesinde, %100 yeşil alanın çevrelediği dört blokta; önü kapanmayacak şehir manzaralı 3+1'ler, bahçe ve teras seçenekli 2+1'ler, teras ve bahçe seçenekli 1+1'ler olmak üzere 14 kattan oluşmaktadır. Yıl boyu kullanılabilen kapalı ve açık bay bayan yüzme havuzları, spor merkezi, bay bayan sauna, özel amaçlı toplantı salonu, oyun salonu, kafeterya, fitness center, tenis kortu, bisiklet sürüş alanı gibi bir çok hizmetten yanlızca bazılarıdır.

Proje Görselleri

1+1 Proje Görselleri

3+1 Proje Görselleri