Hakkımızda

Hayatpark Gayrimenkul Anonim Şirketi, İstanbul Merkezli Beylikdüzü, Esenyurt ve Bahçeşehir ilçelerinde faaliyet göstermekte olan bir inşaat şirketidir. Firmamız devam eden 4 ayrı projede 5000 in üzerinde konut, 1000 in üzerinde ticari ofis ve alışveriş merkezi üretmektedir. Hayatpark A.Ş. ürettiği konspet projeler sayesinde bölgesinde Türk ve yabancı yatırımcıların odak noktası haline gelmiştir.

Teknik altyapımız ve isabetli ekspertiz analiz ekibimizle sektörde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor, ihtiyaçlarına uygun alternatifler sunmak için çabalıyoruz. Hayalinizdeki emlağa kavuşmanız için sizden çağrı bekliyoruz.

Ekibimiz yıllardır var olan deneyim ve uzmanlığını her geçen gün geliştirerek müşterilerine üst düzey hizmet vermeye özen göstermiştir. Alıcı, satıcı ve kiracı denklemini herkes için konforlu hale getirmeye özen gösterdik. Tüm bu gelişmeler ışığında güven ve memnuniyet ilkesini birleştirerek yüksek sadık müşteri kitlesi oluşturduk.

Hayatpark A.Ş. olarak güvenilir bir firma olmayı kendimize prensip edindik. Firma bünyemizde çalışan herkesi kendimize bir aile olarak gördük. Bu ailenin tüm fertleri takım ruhuyla çalışarak kalite standartları oluşturduk. Firma olarak hem sektörün hem de toplumun gelişmesine önemli katkılarda bulunmak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Hayatpark A.Ş. müşterilerine sınırsız hizmet verir. Sektörümüzle ilgili konularda müşterilerimizi yönlendirme, bilgilendirme, çözüm üretme, sorunlarına sahip çıkma verilen hizmet kapsamındadır. Müşteri memnuniyetini ölçerek müşterinin beklentilerini değerlendirerek geleceğe dönül iyileştirme çalışmaları yapmaktayız.

Hayatpark A.Ş. olarak sektöre farklı bir soluk kazandırmak için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Her geçen yıl sektöre hakim olan ve deneyim kazanan ekibimiz güven, kalite ve memnuniyet merkezli hizmet vermeye devam ediyor. Gayrimenkul sektörüne dinamik bir yapı kazandıran ekibimiz tecrübeli yönetim kadrosu ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarıyla satış- pazarlama organizasyonunu yapmaktadır. Çözüm sunduğumuz müşterilerimizle güven temelli bir ilişki kurarak sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Vermiş olduğumuz tüm hizmet ve projelerde sıfır hata, yüksek kalite ve sonuç odaklı çalışarak sektöre ayrı bir anlayış getirdik.

Hayatpark A.Ş. eğitimli uzman kadromuzla, sahip olduğumuz bilgi ve birikimle, teknik alt yapımızla emlak alanında etik değerlere sahip bir kuruluş olmayı başardık. Yönetim ve satış ekibimiz uzun yıllara dayanan deneyimi ile pazarlama faaliyetlerini ve stratejilerini belirlerken pazarın görünen ve görünmeyen tüm yönlerini dikkate alarak aktiviteler geliştiriyoruz. Şirketimiz; gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın bilgi birikimiyle, kişi ve kurumların gayrimenkul yatırım süreçlerinde profesyonel destek sağlamaktadır. Böylece gayrimenkul sorunlarına çözüm arayan müşterilerimizin karar verme sürecini kısaltmaktayız. Hızlı satış ancak iyi bir analiz, yeterli bir kadro ve deneyimle sağlanacağını bilen ekibimiz bu konuda kendisine güvenmektedir.

Talep Formu